+38 (044) 232-99-58

Міжнародна будівельна виставка World BuildKyiv-2018.


15-18 травня наша компанія взяла участь у Міжнародній будівельній виставці World BuildKyiv-2018. Проходила вона традиційно в Києві.

 


 

Розміри виставки - вражають, адже дуже важко зустріти в Україні спеціалізовану виставку такого масштабу. Кількість учасників, представлених видів продукції і ноу-хау - неймовірна! За чотири дні інтенсивної роботи повністю охопити виставку так і не вдалося.

 

Коротке резюме - ми вміємо дивувати! А все тому, що ми представили абсолютно нові продукти для будівельного ринку.

 

Україна ще не бачила таких інноваційних матеріалів! Як подовжити життя старої напівзруйнованої бетонної чи цегляної стіни в двічі? Як захистити металеві поверхні від корозії та руйнівного впливу навколишнього середовища, приклеїти між сбою граніт, дерево, залізо та пінопласт? Та як пофарбувати, щоб не втрачати кольору?

 


 

Дуже легко! Завдяки технології та матеріалам «ГЕОФІП» це стало реально!
На виставці ми показали, які існують способи та варіанти застосування наших матеріалів, а також як можна використовувати їх, на прикладі зразків з металу, бетону, дерева і натурального каменю.

 

Друзі, якщо у Вас є успішний досвід роботи на будівельному ринку, ЛФМ і будівельних сумішей, запрошуємо до співпраці!
Ми завжди відкриті для пропозицій і готові допомогти, консультаційними послугами та забезпечити вас зразками нашої продукції. Наші партнери отримують максимально вигідні умови для роботи на території свого регіону.

Переваги роботи з нами:

  • Підвищення продажів за рахунок іннoваційності продукту;
  • Своя науково-виробнича база;
  • Навчання і допомога в роботі;
  • Спеціальне ціноутворення.

 

Чекаємо Ваших пропозицій