+38 (067) 670-67-04

Геополімери


для захисту виробів від вогню та дії агресивного середовища


Команда GEOFIP розробила формулу інноваційних продуктів на геополімерній основі для покриття, зрощування, склеювання та фарбування виробів. Метою досліджень було створення надійних засобів для захисту дерев’яних, металевих та мінеральних поверхонь від факторів агресивного середовища, що стануть екологічно безпечною альтернативою формальдегідним клеям, алкідним смолам, епоксидним та поліуретановим матеріалам.
Продукція GEOFIP™ – це принципово нові композитні матеріали з полімерною структурою, що містять компоненти тільки мінерального походження (каоліни, водний лужний розчин силікату та модифікатори).

2020

Виведення продукції GEOFIP™ на ринок ЄС і МСРозвиток партнерської програми, заснування компаній GEOFIP NORDICS AB у Швеції (вихід на ринок Європейського союзу) і GEOFIP РУСЬ в Білорусі (вихід на ринок Митного союзу). Сертифікація та проведення випробувань згідно з вимогами та регламентами ЄС і МС.


 

2019

Розвиток експортного потенціалуКоманда GEOFIP презентує вогнезахисні, хімстійкі, антикорозійні та антибактеріальні геополімерні композиції на профільних виставках і конференціях. Ексклюзивні властивості сумішей GEOFIP™ визнаються деревообробними підприємствами та виробниками будівельних матеріалів на міжнародній торговій арені (Польща, Німеччина, Франція).


 

2018

Запуск заводу в м. Світловодськ (ISO 9001:2015)Автоматизація виробництва рідких та сухих сумішей, адаптація процесу до європейського обладнання. Технологія виробництва базується на передовому досвіді українських та європейських вчених, завдяки чому досягаються унікальні властивості геополімерних клеїв, покриттів та фарб. Укладені угоди довгострокового партнерства з українськими постачальниками, у складі продуктів GEOFIP™ екологічно безпечна неорганічна сировина становить більше ніж 95%. Випуск продукції у тарі багаторазового використання відповідно до міжнародних стандартів.


 

2017

Виробництво на базі лабораторіїФарби, клеї та покриття GEOFIP™ не виділяють канцерогенні або токсичні речовини, гарантуючи експлуатаційну безпеку, а також не мають стійкого запаху при нанесенні. Завдяки цій властивості продукція розповсюджується серед виробників будівельних матеріалів (ДСП, ДВП, ЦСП, бетонних блоків, металевих деталей), що дбають про здоров’я своїх майстрів і споживачів. Компанія розширює коло поціновувачів геополімерів, витісняючи небезпечні органічні засоби на полицях торгових мереж будматеріалів.


 

2016

Заснування лабораторії GEOFIPПоказники адгезійних і захисних властивостей композицій GEOFIP перевищили показники, заявлені конкурентними групами дослідників. Це привело GEOFIP до перемоги в тендері інноваційних рішень в сфері екологічно безпечних покриттів, і далі – до заснування лабораторії для дослідження і розробки матеріалів на геополімерній основі.


 

2000-2015

Розробка геополімерних модифікаційПроводяться паралельні випробування захисних властивостей композицій для бетонних конструкцій і дерев’яних виробів (вогнетривкі покриття для меблів, в’яжучі для ДСП і ЦСП, промислові клеї без запаху, суміші для покриття підлоги, засоби для захисту стін від грибка та бактерій). Вчені розробляють продукт, який відкриває можливість створення монолітних бетонних конструкцій, стійких до корозійних чинників. Створюються модифікації продуктів для зрощування та покриття виробів з металу (теплоізоляційні покриття для труб, антикорозійні покриття зовнішнього застосування). Розширюється галузь застосування технології, завдяки появі лінійки вогнетривких та термостійких фарб, що не тьмяніють на сонці. Продукція отримує назву GEOFIP (‘геофарби і покриття’), оскільки технологія її виробництва базується на дослідженні природного процесу утворення мінералів земної кори.


 

1994-2000

Дослідження геоматеріалів для захисту бетонуРозробка мінерального покриття для захисту бетону від сульфатної корозії реалізується за сприяння чесько-германського підприємства Eurobeton-Sich LLC на базі бетонних заводів Запорізької області. Геополімерні композиції випробовуються у виробничому циклі покрівельних матеріалів і цементних труб з метою підвищення показників вогнетривкості та теплостійкості. В цей період досліджуються антибактеріальні властивості продуктів, запропонованих командою українських вчених.


 

Лабораторія GEOFIP заснована за ініціативою українських вчених, діяльність яких спрямована на запровадження екологічно безпечних продуктів в життя людини. Лінійка захисних геополімерних сумішей створювалася з турботою про здоров’я користувачів, тому засоби не містять небезпечних речовин (епоксидних смол, формальдегіду, поліуретанів), радіоактивних елементів, та не мають стійкого запаху. У склад композицій GEOFIP входять мінеральні сировинні матеріали тільки перевірених національних виробників.
Чому GEOFIP?

Екологічна стабільність


Вироби, склеєні або оброблені сумішами GEOFIP, не завдають шкоди довкіллю протягом експлуатаційного терміну. Після закінчення терміну придатності утилізуються як будівельні відходи, можуть використовуватися як вторинна мінеральна сировина.

Ексклюзивні властивості


Асортимент GEOFIP складається із засобів для фарбування, покриття та склеювання целюлозних, металевих або мінеральних виробів, придатних як для внутрішнього, так і для зовнішнього застосування. Геополімери відкривають новий простір для інженерної творчості, дозволяючи будувати без цвяхів міцні монолітні конструкції.

Економічна ефективність


Компанія «ГЕОФІП» оптимізувала виробничий процес та створює геополімерні композиції на базі мінеральних компонентів, видобутих в Україні. Саме тому захисні покриття, фарби та клеї GEOFIP™ мають конкурентоспроможну ціну, забезпечують економічні переваги для підприємств, не втрачаючи якісних показників.

GEOFIP – справжній захист пізнається в біді!