+38 (067) 670-67-04

Міжнародна будівельна виставка World BuildKyiv-2018

15-18 травня наша команда представила продукцію GEOFIP™ на Міжнародна будівельна виставка World Build Kyiv 2018, яка традиційно проходить у Києві. Захід вражав масштабністю: неймовірною кількістю учасників, різноманіттям продуктів та ноу-хау. Чотирьох днів було недостатньо для того, щоб оглянути всі стенди і пропозиції.Приємно відмітити, що інноваційні захисні покриття і клеї на геополімерній основі здивували та зацікавили відвідувачів. На їхню думку, це абсолютно нові продукти на ринку будівельних матеріалів, яких Україна досі не бачила.

Розробники лабораторії GEOFIP пропонують рішення типових проблем будівельної галузі:
  • як відновити та продовжити життя старих бетонних та цегляних стін;
  • як захистити металеві поверхні від корозії та руйнівного впливу навколишнього середовища;
  • як ефективно склеїти вироби з граніту, дерева, заліза і пінопласту;
  • чим пофарбувати фасад, щоб з часом колір не втратив яскравість.
На виставці World Build Kyiv 2018 компанія «ГЕОФІП» довела, що ці проблеми залишилися в минулому столітті, демонструючи способи та варіанти застосування геополімерних матеріалів на зразках з металу, бетону, деревини й натурального каменю.

Не менш важливою метою було знайомство учасників та відвідувачів заходу з перспективами розвитку геополімерних технологій і створення продуктів для вирішення специфічних виробничих завдань як в Україні, так і за її межами.

Компанія «ГЕОФИП» висловлює вдячність партнерам, друзям та гостям нашого стенда за увагу до продукції GEOFIP™. Ми не припиняємо працювати над розвитком асортименту, тому Ваші побажання і коментарі є надзвичайно цінними. Для компаній, які мають успішний досвід роботи на ринку лакофарбових матеріалів і будівельних сумішей, ми пропонуємо сприятливі умови співпраці, консультаційну підтримку та зразки фарб, покриттів і клеїв на базі геополімерів.

Переваги роботи з «ГЕОФІП»:
  • інноваційні екологічно безпечні продукти мають унікальні експлуатаційні властивості, забезпечуючи зростання попиту та підвищення продажів;
  • власно науково-виробнича база;
  • навчання консультантів і підтримка в роботі;
  • спеціальне ціноутворення.


Ми відкриті до співпраці та з радістю розглянемо Ваші пропозиції. З повагою,
Команда GEOFIP
+38 (044) 232-99-58
tim@geofip.com.ua