+38 (067) 670-67-04

ГЕОПОЛІМЕРНІ ФАРБИ І КЛЕЇ ДЛЯ ВИРОБІВ З ДЕРЕВА НА LIGNA 2019 У ГАННОВЕРІ

Міжнародна виставка LIGNA традиційно проводиться у м. Ганновер (Німеччина) і щорічно диктує тренди деревообробної промисловості. У 2019 р. чотирнадцять виставкових павільйонів зайняли територію 120 000 м². Протягом п’яти днів (27-31 травня) 1500 компаній з 50 країн представляли новітні продукти з дерева та засоби для інтелектуальної обробки деревини, а більше ніж 90 000 відвідувачів оцінювали пропозиції, шукали партнерів і надихалися новими ідеями. Загалом компанія-організатор Deutsche Messe зібрала представників більше ніж 100 країн на одному заході.На стенді GEOFIP: GEOPOLYMER наша команда представила інноваційні неорганічні продукти для покриття і склеювання виробів з деревини, які мають унікальні захисні властивості.

Відвідувачі стенду мали змогу прослухати інтерактивну лекцію про взаємодію геополімерів з поверхнями дерев’яних матеріалів, а також про тренди та перспективи лакофарбової промисловості в Індустрії 4.0. Технологи ділилися секретами досягнення високого рівня адгезії геополімерних продуктів як до мінеральних поверхонь (бетону, цегли, металу, піноблоку), так і до поверхонь матеріалів органічного походження (деревини); відповідали на запитання про експлуатаційні особливості продукту; демонстрували зносостійкі властивості фарб за допомогою різальних і абразивних інструментів.Гості також відмітили унікальні властивості хімстійкої фарби GEOFIP-FD3, котра може застосовуватися для захисту дерев’яних балок, опорних конструкцій та умеблювання на водоочисних і хімічних підприємствах, а також GEOFIP-FD7 з ефектом «антиграфіті» для дерев’яних об’єктів у громадських місцях.Розповсюдження вогню є одним з головних факторів ризику деревообробної промисловості, тому фарба для дерева з інтумісцентними властивостями GEOFIP-FD5 була також високо оцінена спеціалістами. У разі пожежі, покриття та клеї на геополімерній основі не горять і не виділяють небезпечні випари на відміну від традиційних органічних продуктів.

Також команда GEOFIP представила зразки теплоізоляційних матеріалів, вироблених з використанням мінеральних в’яжучих, а саме плити GEOFIP-PLAST (мінеральна, на основі спучених гранул геополімерного клею) та GEOFIP-PLIT (легка, на основі бамбуку, очерету або полотняних тканин).Дерев’яні плити, склеєні за допомогою в’яжучого GEOFIP-KD3, є безпечними для здоров’я людини і навколишнього середовища, оскільки не містять токсичних або радіоактивних речовин. Геополімерна оболонка захищає частки деревини, з якої виготовляється фанера, ДВП, ДСП та інші плити, від загоряння, руйнівної дії вологи, грибків і плісняви. Аналогічні властивості мають фарби лінійки GEOFIP-FD.Відвідувачі стенду мали можливість протестувати надійність клейових з’єднань, захисні властивості покриттів та термостійкість теплоізоляційних матеріалів на базі геополімерів, а також переконатися в позитивному співвідношенні параметрів ціна/якість.Резюмувати підсумки заходу пропонуємо, зважаючи на такі показники:
  • 7 інноваційних продуктів GEOFIP™ для дерев’яних виробів було продемонстровано на стенді GEOFIP: GEOPOLYMER;
  • 12 годин протягом п’яти днів виставки проводилися лекції для всіх охочих, присвячені технології виробництва геополімерів і хімічним властивостям мінеральних матеріалів на нанорівні, завдяки яким досягаються унікальні характеристики продукції GEOFIP™;
  • 40 країн були представлені серед відвідувачів стенду GEOFIP: GEOPOLYMER;
  • 100 зразків геополімерної продукції було презентовано гостям для випробування на базі власних виробництв, а також для дослідження в спеціалізованих лабораторіях при наукових інститутах;
  • 200 компаній з п’яти континентів підтримують діалог з розробниками команди GEOFIP після виставки, вже замовили пілотні партії фарб і клеїв, та висловили бажання представляти продукцію GEOFIP™ як дистриб’ютори.
За результатами LIGNA 2019 відмічаємо, що наша команда обрала правильний шлях – до майбутнього, де немає токсичних лакофарбових матеріалів. Висловлюємо подяку всім гостям виставки, які обрали наш стенд з-посеред неймовірної кількості експонентів. Ми цінуємо Ваш час, приділений знайомству з нашою продукцією, та зворотний зв’язок, який ми отримали під час й отримуємо після заходу. Ви допомагаєте відкрити перспективу для розвитку наших технологій і визначити нові актуальні цілі. Обіцяємо знову здивувати світ деревообробної галузі наступного року.

З повагою,

Команда GEOFIP
+38 (044) 232-99-58
tim@geofip.com.ua