+38 (067) 670-67-04

Кіотський Імператорський палац

Кіотський палацовий комплекс був побудований у 794 році, щоб стати резиденцією Імператорів Японії та Імператорського двору. Оскільки за японською архітектурною традицією споруди палацово-паркового ансамблю були сконструйовані з деревини, безліч разів пам’ятка зазнавала пошкоджень від вогню та 8 разів згорала вщент. 6 з 8 нищівних пожеж сталися в мирний час – протягом 250 років періоду Едо. Кожна реконструкція змінювала оригінальний вигляд комплексу, додаючи елементи тогочасних культурних тенденцій.

Після останньої катастрофи 1854 року палац вдалося відбудувати за рік та було вжито заходів підвищеної пожежної безпеки. В такому вигляді пам’ятку можна побачити сьогодні, адже двічі на рік вона відчиняє двері, щоб замилувати відвідувачів витонченим поєднанням історичних епох та величною красою японської культури.

Команда GEOFIP прагне зберегти для нащадків можливість доторкнутися до «живої» історії, тому створила геополімерні покриття для захисту дерев’яних конструкцій від полум’я, надвисоких температур, механічних та кліматичних руйнівних факторів.