+38 (067) 670-67-04

Mountain Dwellings – два світи під одним дахом

Кількість людей, які пересуваються на власних автомобілях, залишається досить численною, попри соціальні проекти, що мотивують пересісти на двоколісний транспорт. А отже, в містах, де зосереджується економічне та культурне життя, виникає нестача майданчиків для паркування. Сьогодні дизайнери міських ландшафтів підходять креативно до вирішення проблеми, створюючи арт-об’єкти для стоянки автомобілів, які не псують краєвид, а навпаки стають його прикрасою.

Будівля Mountain Dwellings у Копенгагені, розроблена архітектурним бюро BIG (Bjarke Ingels Group), має форму прямокутної піраміди та поєднує два незалежні проекти: приміщення для паркування, яке містить 480 паркових місць, та 80 житлових апартаментів площею до 90 м², що розміщуються каскадом над ним. Стіни паркування понад залізницею прикрашають напівпрозорі обриси Гімалаїв. Кожен пентхаус на схилі піраміди оформлений в еко-стилі, та має власну дерев’яну терасу. З вікон та балконів відкривається вигляд на приватні котеджі, створюючи затишну атмосферу та ілюзію віддаленості від автомагістралей. Споруда з’єднала під одним дахом два світи, які існують в гармонії, не заважаючи один одному.

Команда GEOFIP сприяє втіленню творчих ідей з оптимізації простору, пропонуючи покриття для довготривалого захисту паркувальних майданчиків від механічних, хімічних чи метеорологічних пошкоджень, яке можна фарбувати.