+38 (067) 670-67-04

Купальня Сечені – найбільший банний комплекс у Європі

Всього за століття санітарні вимоги до закладів бальнеотерапії стали значно суворішими. Протягом 20 років професор Д. Циглер розроблював план банного комплексу в Будапешті, орієнтуючись на стандарти кінця XX століття. Будівництво завершилося у 1913 році, вже після смерті автора. За перший рік роботи Лікувальну купальню Сечені відвідало більше ніж 200 000 осіб.

У 1997 році почалася масштабна реконструкція «Купального палацу», що тривала понад 10 років. Створюючи комплекс, архітектори враховували соціальні реалії свого часу: для жінок і чоловіків передбачалися окремі басейни та лазні. Під час реставрації фокус уваги змістився на очищення і циркуляцію води відповідно до норм ЄС. Таким чином, від оригінального центрального павільйону залишилося лише декілька елементів.

Індустрія вражає новими ідеями та технологічними рішеннями, що призводить до стрімкого підвищення вимог у сфері послуг. Команда GEOFIP працює у ритмі сучасних тенденцій і пропонує суміші для ефективного захисту та відновлення гідротехнічних споруд громадського й промислового призначення.